Kalb-i Selim

 

alt

 

 

Bütün hamdler yaptığı işlerden sorumlu olmayan Allah(c.c)’a mahsustur. Hiçbir varlık yoktur ki O'nu (c.c) hamd ile tespih etmesin.

Salât-ü selam bütün âlemlere rahmet için peygamber olarak gönderilen Efendimiz Muhammed Mustafa(s.a.v.) temiz ruhlu ehlinden olan âli ve ashâbına salât-ü selam olsun.

Âlem Kutbu kaymakamının(r.a.) perverdesinin(k.s.), sadakat ve temiz kalpli, muhabbet ve vefa ile muttasıf torunundan (k.s.)  tüm sevdiklerine:

Yapılan çalışmalar isteklerin sonucu ve ihtiyaçlardır. Allah-u Zülcelâl Hazretleri yaptığımız her iş de ve davranışta rızasına uygun amel, Resullah Efendimize layık güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin.

Uzakta ve yakında beraber olmayı, eksikleri gidermeyi, tasavvufu yaşamayı amaçlayan çalışmalarımızla sizlerle beraber olacağız.

Mevla’ya yönelmekten, rızası olan şeylere çalışmaktan başka, insana hiç bir şeyin faydası yoktur. Hidayete tabi olanların üzerine selam olsun.

© 2017 Nurşin.com"Site içerisindeki Tüm Yazı Resim ve Medyaların Telif Hakları nurşin.com 'a aittir , izinsiz kopyalanamaz , çoğaltılamaz. "